ثبت‌نام و ورودبه سامانه

هر کاربر برای ارسال مقاله ابتدا در سامانه ثبت‌نام کرده و پس از دریافت رمز عبور، وارد سامانه می‌شود. سپس با وارد کردن اطلاعات مقاله، فایل اصلی مقاله، فرم‌ها و فایل‌های راهنما تعهدنامه، تعارض منافع، مشخصات نویسندگان و گزارش همانندجو را ارسال می‌کند.

ثبت‌نام در سامانة پژوهش‌نامه فقط یک‌بار و برای تمامی افراد رایگان است و نیازی به تأیید مدیر سامانه ندارد. به هنگام ارسال مقاله به منوهای فرعی فرم‌ها و فایل‌های راهنما و شرایط و ضوابط ارسال مقاله که در منوی نویسندگان وجود دارد، توجه کنید.

نکته: سامانه دو نشانی ایمیل مجزا را در هنگام ثبت‌نام از شما می‌خواهد. در درج نشانی ایمیل اصلی، نهایت دقت را داشته باشید؛ چرا که رمز عبور، سامانه اطلاعات و اخبار مربوط به پژوهش‌نامه به این نشانی ارسال می‌شود. درج نشانی دوم صرفا برای امنیت بیشتر توصیه می‌شود.

  

مراحل ثبت‌نام

برای ثبت‌نام در سامانه نشریه، از منوی « راهنمای نویسندگان»، منوی فرعی «فرم‌ها و فایل‌های راهنما» فایل«راهنمای ارسال مقاله» را انتخاب و با دقت مطالعه و مطابق آن اقدام نمایید.

کاربر عادی (خواننده) نیازی به ثبت‌نام ندارد؛ اما نویسنده مسئول برای ارسال مقاله باید در سامانه ثبت‌نام کند.

در صورتی‌که نویسنده شناسه پژوهشگر ORCID داشته باشد، می‌تواند این شناسه را در فرم ثبت‌نام وارد کند؛ اما در صورتی‌که شناسة پژوهشگر ORCID را ندارد، از منوی « راهنمای نویسندگان»، منوی فرعی «فرم‌ها و فایل‌های راهنما» فایل «راهنمای دریافت شناسة پژوهشگر ORCID» را انتخاب و پس از مطالعه، نسبت به گرفتن شناسه اقدام کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و ورد به سایت بر روی لینکhttps://orcid.org  کلیک نمایید.

 

ورود به سامانه

برای ورود به سامانه گزینه «ورود به سامانه» را انتخاب کنید. سپس با استفاده از نام کاربری و رمز عبوری که به نشانی ایمیل شما ارسال شده است، به سامانه وارد شوید.